Wydawnictwo Akademickie SEDNO » Szef polski. Studia przypadku o roli kierownika w organizacjach (praca zbiorowa pod redakcją prof. Moniki Kostery)

Powrót

Szef polski. Studia przypadku o roli kierownika w organizacjach (praca zbiorowa pod redakcją prof. Moniki Kostery)

Wydanie: pierwsze
Data wydania: 2012

Oprawa: miękka
Format: 165 x 235 mm
Liczba stron: 272
ISBN 978-83-63354-01-5

Cena brutto: 55,00 zł

Szczegóły produktu

Szef polski. Studia przypadku o roli kierownika w organizacjach

Praca zbiorowa pod redakcją prof. Moniki Kostery

 

W książce znajdują się praktyczne przykłady zarządzania różnymi typami organizacji w Polsce, zebrane przez prof. Monikę Kosterę. Prezentowane case’y będą ważnym wsparciem dla wykładowców i studentów kierunków zarządzania oraz punktem odniesienia i przyczynkiem do refleksji dla wszystkich praktyków zarządzania zarówno w organizacjach komercyjnych jak i różnych typach organizacji publicznych.

 

 

 

Z recenzji dr hab. Beaty Glinki, prof. UW:

Do rąk czytelnika trafia pozycja wyjątkowa. Książka Szef polski pod redakcją prof. Moniki Kostery łączy w sobie interesującą treść z łatwą w odbiorze formą. Największym walorem  poznawczym i dydaktycznym książki jest to, że jej Autorzy przedstawiają Czytelnikom studia przypadków z polskiej praktyki organizacyjnej, co wypełnia wciąż istniejąca na naszym rynku wydawniczym lukę. Wszystkie studia przypadków oparto na badaniach własnych autorów (prowadzonych z wykorzystaniem metod etnograficznych), przedstawiają więc realne problemy bardzo różnych organizacji: korporacji, organizacji pozarządowych, policji, organizacji samorządowych.

 

Książka dostępna jest jako ebook:

 

 

 

http://www.ibuk.pl/fiszka/93761/szef-polski.html

TypPlik do pobrania
Szef polski - Spis treści