Strona głównaRazem – ku zmianie paradygmatu gospodarowania

Razem – ku zmianie paradygmatu gospodarowania

Wydanie: pierwsze
Data wydania: 2017
Oprawa: miękka, klejona
Format: 165 x 235 mm
Liczba stron: 160
ISBN 978-83-7963-056-1

Cena
Cena brutto: 35,00 zł
Autor: Jamka Beata
Szczegóły produktu

W książce "Razem – ku zmianie paradygmatu gospodarowania" autorka przedstawia obraz zmieniającej się rzeczywistości odwołując się do narzędzi z dziedziny ekonomii, zarządzania biznesowego i zarządzania zasobami ludzkimi. Punktem wyjścia jest wpływ kryzysu ekonomicznego na postrzeganie celów gospodarowania, na wybory strategii działań współczesnych przedsiębiorstw. Autorka analizuje przebieg procesów mózgowych w procesie podejmowania decyzji zarządczych i w wypracowywaniu alternatywnych sposobów gospodarowania. 
Wartością książki jest oryginalna perspektywa badawcza, podkreślająca, że sposób myślenia determinuje działania, a zmiana wymaga uświadomienia ważnych prawd i ich współzależności oraz skutków dla podejmowanych działań. Intersujące jest połączenie rozważań ekonomiczno-zarządczych z najnowszym dorobkiem neuronauk oraz wskazanie jednego z możliwych paradygmatów zmiany, tj. ekonomii wspólnego dobra. 
Książka będzie ważnym głosem w dyskusji nad najnowszymi modelami gospodarowania odwołującymi się do wartości społecznych. Przeznaczona jest dla osób  zainteresowanych ekonomią i zarządzaniem, praktyków i badaczy, poszukujących nowych narzędzi analizy otaczającej rzeczywistości.

Pliki do pobrania

 

Razem_spis_tresci.pdf

było nie mineło

Razem_wstep.pdf

Mongolia wobec Flaga i godlo

 

Recenzje

Nikt jeszcze nie oceniał tego produktu.
Free business joomla templates