Strona głównaMatematyka z GeoGebrą

Matematyka z GeoGebrą

Wydanie: pierwsze
Data wydania: 2014
Oprawa: miękka
Format: 165 x 235 mm
Liczba stron: 344
ISBN 978-83-7963-006-6

Cena
Cena brutto: 39,00 zł
Szczegóły produktu

Matematyka z GeoGebrą jest publikacją przeznaczoną dla nauczycieli matematyki w różnych typach szkół.
Książka stanowi kontynuację cyklu publikacji: GeoGebra. Wprowadzanie innowacji edukacyjnej pod redakcją Katarzyny Winkowskiej-Nowak i Roberta Skiby, Wydawnictwo Naukowe Uniwersytetu Mikołaja Kopernika 2011 oraz GeoGebra. Innowacja edukacyjna – kontynuacja pod redakcją Katarzyny Winkowskiej-Nowak, Edyty Pobiegi i Roberta Skiby, Wydawnictwo Akademickie SEDNO 2013.
Autorzy Matematyki z GeoGebrą,  nauczyciele matematyki na różnych poziomach kształcenia szkolnego, dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem z wykorzystywaniem programu GeoGebra w nauczaniu matematyki, podają m.in. przykłady wykorzystywania apletów do pracy uczniów, poszukiwania własności, zależności między wielkościami oraz stawiania hipotez. W książce przedstawiono sposoby wykorzystania programu GeoGebra do wizualizacji rozwiązań zadań z arkuszy egzaminacyjnych na różnych etapach kształcenia.
Dwa rozdziały publikacji mają charakter metodyczny i prezentują zastosowanie programu do samodzielnej pracy ucznia i nauczania wyprzedzającego. Nie zabrakło też opisu aspektów technicznych programu, np. poleceń, skryptów, list oraz pracy z programem GeoGebra na urządzeniach mobilnych.

 

Pliki do pobrania

 

Matematyka z Geogebra_Spis tresci

Matematyka z Geogebra_Wstep

Matematyka z Geogebra_Info o Autorach

Recenzje

Nikt jeszcze nie oceniał tego produktu.
Free business joomla templates